ne 14.2.2016 |

Zápas Zlín - Lovosice

Házenkáři FCC M2sto Lovosice tahali ve Zlíně od prvních minut za delší konec. Během prvních deseti minut si vypracovali pětibrankový náskok (3:8) a drželi domácí pod tlakem až do přestávky, když na své straně udržovali šesti až sedmi brankové vedení. Vstup do druhého poločasu naopak výrazně lépe zvládl domácí celek. Trenér Vladimír Šuma prostřídal sestavu na hřišti a Zlín využil příležitost ke korekci manka na pouhé dvě branky (17:19 ve 41. minutě). Lovosický celek se znovu zkoncentroval a vzal si zpět pětibrankové vedení (21:26, 23:28), v závěru ale domácí znovu nepříznivý stav mocně stahovali. Minutu před koncem to bylo znovu o dva góly, na víc ale domácí nestačili a Lovci zpečetili svou výhru ze sedmičky rukou kanonýra Motla.